Peter Åström färglitografi

Peter Åström färglitografi
Peter Åström färglitografi

Klubbat för:

800 SEK

Utropspris

1 200 SEK

PETER ÅSTRÖM (född 1946): Abstrakt komposition, signerad Peter Åström, daterad -81 och numrerad 5/55, färglitografi, bladstorlek ca 77x56 cm

Ej examinerad ur ramen

668724

2019-08-21