Bärnstenssmycken

Bärnstenssmycken
Bärnstenssmycken
Bärnstenssmycken
Bärnstenssmycken
Bärnstenssmycken
Bärnstenssmycken

Klubbat för:

550 SEK

Utropspris

800 SEK

ARMBAND, 2 st samt COLLIER, med bärnstenkulor, varav 1 armband med silver länkar, stämplad ´´EF´´, de andra med lås i gulmetall, collierslängd ca 64 cm, armbandslängden ca 18-21.5 cm

Bärnstenen är behandlade, ställvis krackelyr

668734

2019-09-07