Phillippe Starck
Klubbat för:
3 600 SEK
Utropspris
2 000 SEK
PHILLIPPE STARCK, Två armlänsstolar, modell Costes i mahogny fanér, formgivna av Phillippe Starck, sitsar i svart stoppat skinn, Höjd ca 86 cm
Bruksslitage, märken, mindre fanerskada i överkant en stol
668735
2019-08-24