Phillippe Starck

Phillippe Starck
Phillippe Starck
Phillippe Starck
Phillippe Starck
Phillippe Starck
Phillippe Starck
Phillippe Starck
Phillippe Starck

Klubbat för:

3 600 SEK

2 000 SEK

PHILLIPPE STARCK, Två armlänsstolar, modell Costes i mahogny fanér, formgivna av Phillippe Starck, sitsar i svart stoppat skinn, Höjd ca 86 cm

Bruksslitage, märken, mindre fanerskada i överkant en stol

668735

2019-08-24