Axel Fridell
Klubbat för:
2 200 SEK
Utropspris
3 000 SEK
AXEL FRIDELL (1894-1935): "Vid Lampan", signerad Axel Fridell, samt i trycket, daterad i trycket London 1929, torrnålsetsning, ca 25x20 cm
Literatur: Haskel 1986 s. 278
Ej examinerad ur ramen
668737
2019-08-19