Axel Fridell

Axel Fridell
Axel Fridell
Axel Fridell
Axel Fridell

Klubbat för:

2 200 SEK

Utropspris

3 000 SEK

AXEL FRIDELL (1894-1935): "Vid Lampan", signerad Axel Fridell, samt i trycket, daterad i trycket London 1929, torrnålsetsning, ca 25x20 cm

Literatur: Haskel 1986 s. 278

Ej examinerad ur ramen

668737

2019-08-19