Ulrica Hydman samt Gunnel Sahlin glas
Klubbat för:
2 000 SEK
Utropspris
1 500 SEK
ULRICA HYDMAN VALLIEN samt GUNNEL SAHLIN, Kosta Boda, 7 dlr, beståene av 3 glas, 3 bredpressar, signerade Ulrikca Hydman Vallien, 1 skulptur "Frutteria" signerad Gunnel Sahlin, höjd glas 24-18, brevpressar mått ca 9-7, skulptur höjd ca 10, bredd 20 cm
SLitage vid undersida, bruksslutage
668739
2019-08-19