Ulrica Hydman samt Gunnel Sahlin glas

Klubbat för:

2 000 SEK

Utropspris

1 500 SEK

ULRICA HYDMAN VALLIEN samt GUNNEL SAHLIN, Kosta Boda, 7 dlr, beståene av 3 glas, 3 bredpressar, signerade Ulrikca Hydman Vallien, 1 skulptur "Frutteria" signerad Gunnel Sahlin, höjd glas 24-18, brevpressar mått ca 9-7, skulptur höjd ca 10, bredd 20 cm

SLitage vid undersida, bruksslutage

668739

2019-08-19