Bord, Löfmark

Bord, Löfmark
Bord, Löfmark
Bord, Löfmark
Bord, Löfmark
Bord, Löfmark
Bord, Löfmark
Bord, Löfmark
Bord, Löfmark
Bord, Löfmark
Bord, Löfmark
Bord, Löfmark
Bord, Löfmark

Klubbat för:

4 000 SEK

Utropspris

5 000 SEK

BORD, Löfmark, gustaviansk stil, 1916, dekorbeslag i mässing, brännmärkt "LÖFMARK STM 1916", höjd 76, 90x50 cm

Fanerskador

668749

2019-08-19