Kittel koppar

Kittel koppar
Kittel koppar
Kittel koppar
Kittel koppar
Kittel koppar
Kittel koppar
Kittel koppar
Kittel koppar

Klubbat för:

1 200 SEK

Utropspris

1 000 SEK

KITTEL, för ved, 1900-tal, handtag i förtenad koppar, höjd ca 38 diameter ca 57 cm.

Bruks och åldersrelaterat slitage.

668759

2019-08-19