Klubbat för:
6 400 SEK
Utropspris
6 000 SEK
VÄRJA, omkring 1600-talets mitt, England, tillverkarstämpel, bladets längd ca 80, total längd 97 cm
Omfattande korrosion, kavel med skador och materialbortfall
668764
2019-11-17
Gör en kostnadsfri värdering här