Värja England 1600-tal

Värja England 1600-tal
Värja England 1600-tal
Värja England 1600-tal
Värja England 1600-tal
Värja England 1600-tal
Värja England 1600-tal
Värja England 1600-tal
Värja England 1600-tal

Klubbat för:

6 400 SEK

Utropspris

6 000 SEK

VÄRJA, omkring 1600-talets mitt, England, tillverkarstämpel, bladets längd ca 80, total längd 97 cm

Omfattande korrosion, kavel med skador och materialbortfall

668764

2019-11-17