Elsa Augusta Schulz Moberger oljemålning

Klubbat för:

300 SEK

Utropspris

1 500 SEK

ELSA AUGUSTA MOBERGER née Schultz (1879-1978): "Skiss Leksand", olja på duk, signerad E. Schultz, mått ca 42x58,5 cm

668779

2019-08-19