Soffbord Mogensen

Soffbord Mogensen
Soffbord Mogensen
Soffbord Mogensen
Soffbord Mogensen
Soffbord Mogensen
Soffbord Mogensen
Soffbord Mogensen
Soffbord Mogensen
Soffbord Mogensen
Soffbord Mogensen

Klubbat för:

800 SEK

2 000 SEK

BÖRGE MOGENSEN, soffbord, modell 5377, Fredericia Stolefabrik, Danmark, 1960/70-tal, kvadratisk toppskiva, stomme i teak etikettmärkt, höjd ca 65, 80x80 cm

Blekt toppskiva samt fuktringar, mindre bruksspår kring stomme i form av repor och stötmärken

668784

2019-08-21