Soffbord Mogensen
Klubbat för:
800 SEK
2 000 SEK
BÖRGE MOGENSEN, soffbord, modell 5377, Fredericia Stolefabrik, Danmark, 1960/70-tal, kvadratisk toppskiva, stomme i teak etikettmärkt, höjd ca 65, 80x80 cm
Blekt toppskiva samt fuktringar, mindre bruksspår kring stomme i form av repor och stötmärken
668784
2019-08-21