Klubbat för:
600 SEK
Utropspris
2 000 SEK
FRANCO COSTA (född 1934):(2) Göteborgssmotiv, signerade Franco Costa,64/160, färglitografier, bildstorlek ca 58x49 cm vardera
668785
2019-08-19
Gör en kostnadsfri värdering här