Klubbat för:
600 SEK
Schätzwert
2 000 SEK
Beschreibung
FRANCO COSTA (född 1934):(2) Göteborgssmotiv, signerade Franco Costa,64/160, färglitografier, bildstorlek ca 58x49 cm vardera
Zustandsbeschreibung
668785
2019-08-19
Har du ett liknande objekt
Vi söker föremål till våra kommande auktioner