Franco Costa

Franco Costa
Franco Costa
Franco Costa
Franco Costa

Klubbat för:

600 SEK

Schätzwert

2 000 SEK

Beschreibung

FRANCO COSTA (född 1934):(2) Göteborgssmotiv, signerade Franco Costa,64/160, färglitografier, bildstorlek ca 58x49 cm vardera

Zustandsbeschreibung

668785

2019-08-19