Klubbat för:
450 SEK
Utropspris
1 500 SEK
GÖRAN HAHNE (född 1943): (2) Insjölandskap samt skärgårdsmotiv, signerade Göran Hahne, numrerad PT och EA, färglitografier, ca 54x40 cm och 52x75 cm
Ej examienrade ur ramen
668794
2019-08-21
Gör en kostnadsfri värdering här