Sven Inge blandteknik
Klubbat för:
550 SEK
Arviointi
1 500 SEK
Kuvaus
SVEN INGE DE MONER HÖGLUND (1935-2008), Komposition, signerad och daterad -87 blandteknik på papper, bladmått ca 76x56 cm
Kuntoraportti
668802
Päivämäärä:
2019-08-19