Bo Swenson litografi

Bo Swenson litografi
Bo Swenson litografi

Klubbat för:

900 SEK

Arviointi

1 500 SEK

Kuvaus

BO SWENSON (född 1932): Floral komposition, signerad Bo Swenson, numrerad 2/40, färglitografi, ca 70x50 cm

Kuntoraportti

Ej examinerad ur ramen

668803

Päivämäärä:

2019-08-21