Bo Swenson litografi
Klubbat för:
900 SEK
Arviointi
1 500 SEK
Kuvaus
BO SWENSON (född 1932): Floral komposition, signerad Bo Swenson, numrerad 2/40, färglitografi, ca 70x50 cm
Kuntoraportti
Ej examinerad ur ramen
668803
Päivämäärä:
2019-08-21