Berlockarmband silver

Berlockarmband silver
Berlockarmband silver
Berlockarmband silver
Berlockarmband silver
Berlockarmband silver
Berlockarmband silver

Klubbat för:

450 SEK

Utropspris

1 500 SEK

ARMBAND, 1900-talets mitt, silver, med berlocker, längd ca 19,5 cm, vikt ca 56,6 g

8 berlocker medföljer, merparten silver

Emaljskador

668806

2019-08-24