Fanny Hjelm akvarell

Fanny Hjelm akvarell
Fanny Hjelm akvarell
Fanny Hjelm akvarell
Fanny Hjelm akvarell
Fanny Hjelm akvarell
Fanny Hjelm akvarell

Klubbat för:

2 400 SEK

Utropspris

3 000 SEK

FANNY HJELM (1858-1944): Gårdsbyggnader vid skogsbryn, signerad ´F. Hjelm , olja på duk, ca 36x56cm

Litet färgbortfall i övre vänstra hörnet

668808

2019-08-21