Klubbat för:
2 400 SEK
Utropspris
3 000 SEK
FANNY HJELM (1858-1944): Gårdsbyggnader vid skogsbryn, signerad ´F. Hjelm , olja på duk, ca 36x56cm
Litet färgbortfall i övre vänstra hörnet
668808
2019-08-21
Gör en kostnadsfri värdering här