John Ivar Berg oljemålning

John Ivar Berg oljemålning
John Ivar Berg oljemålning
John Ivar Berg oljemålning
John Ivar Berg oljemålning

Klubbat för:

3 400 SEK

Utropspris

1 500 SEK

JOHN IVAR BERG (1916-2003): Abstrakt komposition, ej signerad, olja på duk, ca 81x66 cm

668820

2019-08-21