Klubbat för:
6 200 SEK
Utropspris
5 000 SEK
VLADIMIR PETRAN & O. OSSIPOUK (Vitryssland, Samtida): figurkomposition, olja på duk, signerad Petran Ossopouk, daterad - 96, mått ca 110x87 cm
668823
2019-08-21
Gör en kostnadsfri värdering här