Tomasz Rudnicki oljemålning
Closed
2019-08-21
668831
| Sold for | 2 600 SEK |
| Estimate | 2 000 SEK |
TOMASZ RUDNICKI (Polen, f. 1935): landskapsmålning, olja på duk, signerad samt daterad -1991, mått ca 50x70