Monica Lorentzon blandteknik

Monica Lorentzon blandteknik
Monica Lorentzon blandteknik

Klubbat för:

1 000 SEK

Utropspris

2 000 SEK

MONICA LORENTZON (född 1940), Sommarlandskap, signerad Monica Lorentzon samt daterad -92, gouache och olja på papper, ca 51x36 cm

Ej examinerad ur ramen

668838

2019-08-21