Klubbat för:
1 700 SEK
Utropspris
1 500 SEK
ALDO LONDI, figurin, Bitossi, Rimini Blu, 1960/70-tal, i form av en häst, blåglaserad keramik, höjd 24, längd 25 cm
Enstaka mindre glasyrnagg förekommer
668840
2019-08-21
Gör en kostnadsfri värdering här