Maneul Robbe färgetsning

Maneul Robbe färgetsning
Maneul Robbe färgetsning
Maneul Robbe färgetsning
Maneul Robbe färgetsning

Klubbat för:

1 000 SEK

Utropspris

2 000 SEK

MANUEL ROBBE (1872-1936): Torgscen, signerad Manuel Robbe, numrerad 13, färgetsning, bladmått ca 45x60 cm

Ej examinerad ur ramen

668843

2019-08-21