Klubbat för:
1 000 SEK
Utropspris
2 000 SEK
GYMNASTIKBOCK, 1900-tal, furu med skinnklädd överdel, på hjul, höj- och sänkbar, plintens mått ca 41x57 cm cm
slitage
668856
2019-08-25
Gör en kostnadsfri värdering här