Bord, 1800-tal
2019-08-21
668865
| Klubbat belopp | 400 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
BORD, 1800-tal, svarvade ben, valnötsfanér, höjd ca 78 cm, diameter ca 115 cm
PROVENIENS: Ågerup Säteri, Norra Rörum, Skåne
förstärkningar, slitage, slagen skiva