Bruno Mathsson & Piet Hein "Supercirkel"

Bruno Mathsson & Piet Hein
Bruno Mathsson & Piet Hein
Bruno Mathsson & Piet Hein
Bruno Mathsson & Piet Hein
Bruno Mathsson & Piet Hein
Bruno Mathsson & Piet Hein
Bruno Mathsson & Piet Hein
Bruno Mathsson & Piet Hein

Klubbat för:

4 800 SEK

Utropspris

1 500 SEK

BRUNO MATHSSON / PIET HEIN, ´´Supercirkel´´, bord, 1900/2000-tal, fanérat i masurbjörk, kromade spännben, etikettmärkt, höjd ca 63, diameter ca 140 cm

Ingår i temaauktionen Nordisk Design

Nagg och skrapmärken, smärre slitage

668873

2019-08-21