Manuel Ros Akryl på duk

Manuel Ros Akryl på duk
Manuel Ros Akryl på duk
Manuel Ros Akryl på duk
Manuel Ros Akryl på duk
Manuel Ros Akryl på duk
Manuel Ros Akryl på duk
Manuel Ros Akryl på duk
Manuel Ros Akryl på duk

Klubbat för:

2 000 SEK

Utropspris

6 500 SEK

MANUEL ROS (född 1965): "Sombras Definidas", akryl på duk, a tergo signerad samt daterad 2005, ca 100x100 cm

668875

2019-09-30