Luis & Romulo Royo litografi

Luis & Romulo Royo litografi
Luis & Romulo Royo litografi
Luis & Romulo Royo litografi
Luis & Romulo Royo litografi
Luis & Romulo Royo litografi
Luis & Romulo Royo litografi

Klubbat för:

1 600 SEK

Utropspris

3 000 SEK

LUIS & ROMULO ROYO (född 1954): "New York 2038", litografi, signerad samt numrerad 18/25, bladmått ca 42x60 cm, oramat blad

668883

2019-09-21