Ritningshurts
Klubbat för:
2 400 SEK
Utropspris
2 000 SEK
RITNINGSHURTS, 1900-talets andra hälft, ek fanéring, bestående av 2 delar, var och en med 5 lådor, totalhöjd ca 75, 99x68 cm
Slitage, smärre skador, fanéringsskador, märken, fläckar, repor, rester av tejp och etiketter, skivan är lösa
668887
2019-08-28