Ritningshurts

Ritningshurts
Ritningshurts
Ritningshurts
Ritningshurts
Ritningshurts
Ritningshurts
Ritningshurts
Ritningshurts

Klubbat för:

2 400 SEK

Utropspris

2 000 SEK

RITNINGSHURTS, 1900-talets andra hälft, ek fanéring, bestående av 2 delar, var och en med 5 lådor, totalhöjd ca 75, 99x68 cm

Slitage, smärre skador, fanéringsskador, märken, fläckar, repor, rester av tejp och etiketter, skivan är lösa

668887

2019-08-28