kustslandskap

kustslandskap
kustslandskap
kustslandskap
kustslandskap

Klubbat för:

600 SEK

Utropspris

1 000 SEK

FRANCISCUS DE BRUIN (1879-1944): Kustlandskap, signerad, olja på duk, ca 40x49 cm

slitage

668890

2019-08-21