Rotkorg

Rotkorg
Rotkorg
Rotkorg
Rotkorg
Rotkorg
Rotkorg

Klubbat för:

650 SEK

1 500 SEK

ROTKORG, allmoge, 1800-tal, diameter ca 49 cm

Smärre skador

668920

2019-08-25