HISTORISK SCEN, 1800-tal,
2019-09-29
668928
| Klubbat belopp | 3 400 SEK |
| Utropspris | 4 000 SEK |
ENGELSK SKOLA (1800-tal): 1700-tals interiör, monogramsignerad och daterad 1878, olja på duk, 49x77 cm
färgbortfall, krackelerad, retuscher