HISTORISK SCEN, 1800-tal,

HISTORISK SCEN, 1800-tal,
HISTORISK SCEN, 1800-tal,
HISTORISK SCEN, 1800-tal,
HISTORISK SCEN, 1800-tal,
HISTORISK SCEN, 1800-tal,
HISTORISK SCEN, 1800-tal,
HISTORISK SCEN, 1800-tal,
HISTORISK SCEN, 1800-tal,
HISTORISK SCEN, 1800-tal,
HISTORISK SCEN, 1800-tal,

Klubbat för:

3 400 SEK

Utropspris

4 000 SEK

ENGELSK SKOLA (1800-tal): 1700-tals interiör, monogramsignerad och daterad 1878, olja på duk, 49x77 cm

färgbortfall, krackelerad, retuscher

668928

2019-09-29