Sidenbroderi Kina

Sidenbroderi Kina
Sidenbroderi Kina
Sidenbroderi Kina
Sidenbroderi Kina

Klubbat för:

600 SEK

Utropspris

2 000 SEK

SIDENBRODERI, Kina, tidigt 1900-tal, figuralt motiv, ca 64x31 cm

Veck, slitage, mindre hål i kanterna

668931

2019-08-22