Sängbord Louis-XVI stil

Sängbord Louis-XVI stil
Sängbord Louis-XVI stil
Sängbord Louis-XVI stil
Sängbord Louis-XVI stil
Sängbord Louis-XVI stil
Sängbord Louis-XVI stil
Sängbord Louis-XVI stil
Sängbord Louis-XVI stil
Sängbord Louis-XVI stil
Sängbord Louis-XVI stil

Klubbat för:

2 600 SEK

Utropspris

2 000 SEK

SÄNGSKÅP, 1 par, 19/2000-tal, Louis XVI-stil, lackerade, höjd ca 65, 36x52 cm

Slitage, mindre märken, mindre bortfall

668934

2019-08-21