Klubbat för:
850 SEK
1 500 SEK
BENGT ORUP (1919-1996): Abstrakt komposition, signerad samt numrerad 21/55, litografi, mått ca 36x27 cm
Utan glas, fläckar / märken, gulnad
668958
2019-08-21