Bengt Orup litografi

Bengt Orup litografi
Bengt Orup litografi

Klubbat för:

850 SEK

1 500 SEK

BENGT ORUP (1919-1996): Abstrakt komposition, signerad samt numrerad 21/55, litografi, mått ca 36x27 cm

Utan glas, fläckar / märken, gulnad

668958

2019-08-21