Tennfigurer

Tennfigurer
Tennfigurer
Tennfigurer
Tennfigurer
Tennfigurer
Tennfigurer
Tennfigurer
Tennfigurer
Tennfigurer
Tennfigurer
Tennfigurer
Tennfigurer

Klubbat för:

1 200 SEK

Utropspris

2 000 SEK

TENNSOLDATER, ca 59 st, olika fabrikat bl.a. Holger Eriksson, olika länder och truppslag, engelska kolonialtrupper 1800-tal, franska soldater från napoleontiden, samt övrigt bl.a. svenska, i 2 kartonger

Diverse skador, bl.a. smärre färgbortfall

668986

2019-08-21