Aksel Holmsen emalj brosch
Klubbat för:
450 SEK
Utropspris
800 SEK
AKSEL HOLMSEN (Norge, 1873-1962), brosch, silver med guilloché emalj dekor föreställande en solnedgång över en skog, diameter ca 4.3 cm, totalvikt ca 17.1 g
Smärre slitage, några mindre repor
668987
2019-08-22