Aksel Holmsen emalj brosch

Aksel Holmsen emalj brosch
Aksel Holmsen emalj brosch
Aksel Holmsen emalj brosch
Aksel Holmsen emalj brosch
Aksel Holmsen emalj brosch
Aksel Holmsen emalj brosch
Aksel Holmsen emalj brosch
Aksel Holmsen emalj brosch

Klubbat för:

450 SEK

Utropspris

800 SEK

AKSEL HOLMSEN (Norge, 1873-1962), brosch, silver med guilloché emalj dekor föreställande en solnedgång över en skog, diameter ca 4.3 cm, totalvikt ca 17.1 g

Smärre slitage, några mindre repor

668987

2019-08-22