Pärl Norling halsring samt armring
Klubbat för:
450 SEK
Utropspris
1 200 SEK
PÄR NORLING, halsring samt armring, 2000-tal, silver, stämplade ´´Exign´´, diameter av halsring ca 13 cm och armring ca 6.5 cm, totalvikt ca 47 g, kartonger medföljer
Bruksslitage, ställvis anlöpning
668993
2019-08-22