Pärl Norling halsring samt armring

Klubbat för:

450 SEK

Utropspris

1 200 SEK

PÄR NORLING, halsring samt armring, 2000-tal, silver, stämplade ´´Exign´´, diameter av halsring ca 13 cm och armring ca 6.5 cm, totalvikt ca 47 g, kartonger medföljer

Bruksslitage, ställvis anlöpning

668993

2019-08-22