Klubbat för:
1 600 SEK
Utropspris
1 500 SEK
STEKPANNOR, KASTRULL, 5 dlr., koppar, 1900-talets andra hälft, bland annat Krögarhuset, diameter ca 14-23 cm
Slitage
668994
2019-08-23
Gör en kostnadsfri värdering här