Stekpannor koppar
2019-08-23
668994
| Klubbat belopp | 1 600 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
STEKPANNOR, KASTRULL, 5 dlr., koppar, 1900-talets andra hälft, bland annat Krögarhuset, diameter ca 14-23 cm
Slitage