Serveringsvagn ek

Serveringsvagn ek
Serveringsvagn ek
Serveringsvagn ek
Serveringsvagn ek
Serveringsvagn ek
Serveringsvagn ek
Serveringsvagn ek
Serveringsvagn ek
Serveringsvagn ek
Serveringsvagn ek

Klubbat för:

550 SEK

Utropspris

1 500 SEK

SERVERINGSVAGN, ek, 1900-talets andra hälft, etikettmärkt DS Möbler, med virrvarrmönster, höjd ca 64, 81x48 cm

Slitage

668999

2019-08-23