Arvid Knöppel

Arvid Knöppel
Arvid Knöppel
Arvid Knöppel
Arvid Knöppel
Arvid Knöppel
Arvid Knöppel
Arvid Knöppel
Arvid Knöppel

Klubbat för:

450 SEK

Utropspris

1 500 SEK

ARVID KNÖPPEL (1892-1970): (5 st), 1 akvarell föreställande ett lo, 1 studie av ett rådjur i kol, 1 teckning i rödkrita föreställande en björn, samt 2 vykort, mestadels signerade, varierande mått, 1 utsällningskatalog samt boken ´Råbock´ medföljer

Gulnade

669015

2019-08-21