Robin Day Overman stolar

Robin Day Overman stolar
Robin Day Overman stolar
Robin Day Overman stolar
Robin Day Overman stolar
Robin Day Overman stolar
Robin Day Overman stolar
Robin Day Overman stolar
Robin Day Overman stolar
Robin Day Overman stolar
Robin Day Overman stolar

Klubbat för:

1 000 SEK

Utropspris

2 000 SEK

ROBIN DAY, "Overman", stolar, 4 par, efter Helle Design, England, stomme i brun plast, foten invändigt med stålrör, sitsarna klädda i orange ulltextil, stämplade "Made in Sweden on licence from Helle Design England", sitthöjd ca 45 cm

Bruksslitage

669020

2019-08-22