Klubbat för:
6 000 SEK
Utropspris
2 000 SEK
LOCKURNA, porslin, Kina, 1900-talets mitt, ovoid form, oxblodsglasyr, höjd ca 30 cm
Locket fasttejpat, nagg, glasyrmärken
669024
2019-08-23
Gör en kostnadsfri värdering här