John Ivar Berg akrylmålning

John Ivar Berg akrylmålning
John Ivar Berg akrylmålning
John Ivar Berg akrylmålning
John Ivar Berg akrylmålning
John Ivar Berg akrylmålning
John Ivar Berg akrylmålning

Klubbat för:

1 500 SEK

Utropspris

1 500 SEK

JOHN IVAR BERG (1916-2003): Surrealistisk komposition, monogramsignerad samt daterad 67, akryl på duk, ca 94x66 cm

669034

2019-08-23